Viski Tadım Atölyeleri: WhiskyTalks

WhiskyTalks, viski ve viski kültürüne dair tüm konuların derinlemesine konuşulduğu bir viski tadım atölyesidir.

WhiskyTalks atölyelerinde anlatıma, viski tarihi, üretimi, viski türleri, viski ülkeleri gibi genel konular ile başlanıyor. Bu anlatım sonrasında dünyanın dört bir yanından viskiler tadılıp, her bir coğrafyanın özelliklerinden ve farklılıklarından bahsediliyor. Sohbet şeklinde geçen tadım esnasında, viski tadımı nasıl yapılır, nelere dikkat edilmesi gerekir gibi konulara değiniliyor.

Hem canlı, hem de online olarak organize edilebilen WhiskyTalks atölyeleri, viski kültürüne giriş yapmak isteyenlere olduğu gibi, bu konuda bilgi sahibi olup kendini geliştirmek isteyen kişilere de hitap etmektedir.

Düzenli olarak yapılan WhiskyTalks atölyelerinin farklı temaları bulunuyor. Bunlarda bazıları: Viski Kültürüne Giriş, İskoç Viskileri, İrlanda Viskileri, Amerikan Viskileri, Single Malt tadımı, İsli Viskiler, Dünya Ülkeleri, Viski & Puro, Viski Kokteylleri, Viski & Çikolata, Viski Eşlikçileri…

Karma katılımcıların yer aldığı periyodik olarak düzenlenen tadımlara katılabileceğiniz gibi kendi arkadaş grubunuz veya şirketiniz için de tadım talebinde bulunabilirsiniz (Planda olan tadımlara buradan göz atabilirsiniz).

Viski tadım atölyeleri hakkında daha detaylı bilgi almak için Instagram (@veviski) hesabıma mesaj atabilir veya ve.viski@gmail.com mail adresime mesaj atabilirsiniz!

Önemli: WhiskyTalks tadımlarının amacı, bu kültüre ilgi duyan ve ortak zevk taşıyan insanları bir araya getirmek ve keyifli zaman geçirmektir. Tadımların herhangi bir reklam, ürün satış veya tanıtımı gibi bir amacı bulunmamaktadır.