Barış Mercan tarafından verilen tadım atölyelerinde, viski ve viski kültürüne dair tüm konuların derinlemesine işlenmektedir. Hem canlı, hem de online olarak organize edilebilen tadım atölyeleri, viski kültürüne giriş yapmak isteyenlere olduğu gibi, bu konuda bilgi sahibi olup kendini geliştirmek isteyen kişilere de hitap etmektedir.

Arkadaş grubunuza veya şirketinize özel viski tadım atölyeleri düzenlemek ve detaylı bilgi almak için Instagram (@barismercan) hesabıma veya ve.viski@gmail.com mail adresine mesaj atabilirsiniz!

Viski atölyelerinde anlatıma, viski tarihi, üretimi, viski türleri, viski ülkeleri gibi genel konular ile başlanıyor. Bu anlatım sonrasında dünyanın dört bir yanından viskiler tadılıp, her bir coğrafyanın özelliklerinden ve farklılıklarından bahsediliyor. Sohbet şeklinde geçen tadım esnasında, viski tadımı nasıl yapılır, nelere dikkat edilmesi gerekir gibi konulara değiniliyor.

Takvimde olan viski tadımlarına ve detaylarına buradan göz atabilirsiniz.

Düzenli olarak yapılan tadım atölyelerinin farklı temaları bulunuyor. Bunlardan bazıları: Viski Kültürüne Giriş, İskoç Viskileri, İrlanda Viskileri, Amerikan Viskileri, Single Malt tadımı, İsli Viskiler, Dünya Ülkeleri, Viski & Puro, Viski Kokteylleri, Viski & Çikolata, Viski Eşlikçileri…

Karma katılımcıların yer aldığı periyodik olarak düzenlenen tadımlara katılabileceğiniz gibi kendi arkadaş grubunuz veya şirketiniz için de tadım taleplerinde bulunabilirsiniz.

Viski tadım atölyeleri hakkında daha detaylı bilgi almak için Instagram (@barismercan) hesabıma veya ve.viski@gmail.com mail adresime mesaj atabilirsiniz!

Önemli: Viski tadımlarının amacı, bu kültüre ilgi duyan ve ortak zevk taşıyan insanları bir araya getirmek ve keyifli zaman geçirmektir. Tadımların herhangi bir reklam, ürün satış veya tanıtımı gibi bir amacı bulunmamaktadır.