Viski Tadım Atölyeleri: WhiskyTalks

WhiskyTalks, viski ve viski kültürüne dair tüm konuların derinlemesine konuşulduğu bir viski tadım atölyesidir. “Viski Kültürüne Giriş” niteliğinde olan WhiskyTalks atölyelerinde, viski tarihi, üretimi, viskinin türleri, viski ülkeleri gibi konular yer alıyor.

Anlatım sonrasında dünyanın dört bir yanından viskiler tadılıp, her bir coğrafyanın özelliklerinden ve farklılıklarından bahsediliyor. Sohbet şeklinde geçen tadım esnasında, viski tadımı nasıl yapılır, nelere dikkat edilmesi gerekir gibi konulara değiniliyor.

“Viski Kültürüne Giriş” temasına ek olarak, İskoçya, İrlanda, Amerika veya Dünya Ülkeleri gibi farklı ülkeler veya türler özelinde ya da İsli Viskiler, Viski & Puro, Viski Kokteylleri, Viski Eşlikçileri gibi farklı temalar da yapılabilir.

Viski tadım atölyeleri hakkında daha detaylı bilgi almak için Instagram (@veviski) hesabıma mesaj atabilir veya ve.viski@gmail.com mail adresime mesaj atabilirsiniz!

Önemli: WhiskyTalks tadımlarının amacı, bu kültüre ilgi duyan ve ortak zevk taşıyan insanları bir araya getirmek ve keyifli zaman geçirmektir. Tadımların herhangi bir reklam, ürün satış veya tanıtımı gibi bir amacı bulunmamaktadır.