WhiskyTalks tadımları başlıyor!

Bundan sonra düzenli olarak yapacağım WhiskyTalks tadımlarının ilki “İskoç Viskileri Tadımı” olacak.

5 Kasım 2019 Salı günü Maslak 42 – Zino Lounge‘da 20.00’de düzenleyeceğim eğitim, “İskoç Viski Kültürüne Giriş” konseptinde olacak. (Katılım 18 kişiyle sınırlı)

Bu tadım vesilesiyle, bu sene yaptığım İskoçya damıtımevi maceralarımı da büyük bir keyifle katılımcılarla paylaşıyor olacağım.

Eğitimin içeriği kısaca şu şekilde olacak:

Viski kültürü üzerine yaklaşık 120 dakika sürecek bir anlatım yapılacak. Bu anlatımda viskinin tarihi, viski türleri, üretim süreci, viski bölgeleri ve İskoçya’daki viski kültürü gibi başlıklar anlatılacak.

Anlatım sonrasında İskoçya’nın farklı bölgelerinden 7 farklı viski tadılacak (Viski listesini önümüzdeki günlerde açıklayacağım). Sohbet şeklinde geçecek tadım esnasında viski tadımı nasıl yapılır, tadım sırasında nelere dikkat edilmesi gerekir gibi konuları tartışacağız.

Tadım sonrasında ise katılımcıları 2 farklı sürpriz bekliyor olacak!

Bunlarda ilki, tadım sonunda yapılacak çekiliş ile bir katılımcıya Glencairn tadım kadehi vereceğim. Diğer sürpriz ise, Kasım ayında yapacağım & Viski 3.Yıl Partisine katılım hakkı olacak. Bu hediye de yine çekiliş ile sahibini bulacak.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için;

Instagram üzerinden @barismercan hesabıma mesaj atmanız yeterli!

Leave a Reply

Your email address will not be published.