(Kontenjanımız dolmuştur)

Bu tadımımızda “Dünya Viskileri” temasıyla Hindistan, İsveç, Tayvan, Finlandiya, İngiltere gibi ülkelerin ilginç viskilerini keşfedeceğiz. Etkinlik 25 Nisan Perşembe akşamı saat 19:30’da Lagom – House of Experience’ta (Levent) yapılacaktır. Viski kültürüne dair her şeyin konuşulacağı bu eğitimimize viski tarihi, üretim süreçleri, ve farklı viski türleri gibi konuların yer aldığı oldukça zengin bir anlatımla başlıyoruz.

Anlatım sonrasında Hindistan, İsveç, Tayvan, Finlandiya, İngiltere gibi yeni viski ülkelerinden ilginç özelliklerde şişeler tadacağız. Tadım sırasında viski tadımının incelikleriyle beraber bu ülkeleri diğer ülkelerden ayıran özelliklerini ve viski dünyasındaki yenilikleri konuşacağız. Bu anlatımla beraber eğitmenimiz Barış Mercan’ın farklı ülkelerde yaptığı gezilerden perde arkası bilgileri ve keyifli hikayeleri dinleyeceğiz. Anlatım boyunca soru-cevaplarla viski kültürüne dair merak ettiklerinizi keyifli bir sohbet eşliğinde konuşacağız.
Bu tadımımız viski kültürünü seven ve yeni ülkelerin viskilerini tatmak isteyenler için ideal olmakla beraber, viski kültürüne yeni olan ve farklı viskileri keşfetmek isteyen giriş seviyesindeki katılımcılar için de uygun bir başlangıç noktası olacaktır. Katılım şartlarını öğrenmek ve rezervasyon için hello@speyconsultancy.com mail adresinden ve @speytastingexperience sosyal medya hesabından mesaj atabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.