Çikolata ve Viski… Bazı viski severler viski yanında tatlı tercih etmese de, viski ve çikolatayı ayrılmaz bir ikili olarak görenlerin sayısı hiç de az değildir. Bazen güzel bir viskiyi kaliteli bir çikolata ile beraber yudumladığınızda damakta gerçekten mükemmel bir tat elde edebiliyorsunuz.

Tabii ki her çikolata ile her viski beraber iyi bir ikili oluşturmayabilir. Aynı viski gibi çikolata da çok kompleks ve zengin tatlara sahip olabiliyor. Bu yüzden güzel bir tat yakalamak için viski bilgisi kadar çikolata bilgisi de çok değerli. Bu bilgi de her şeyde olduğu gibi deneyimleyerek edinilebilir. & Viski‘de viski bilgimizi zenginleştirmeye çalışırken, viskinin çikolata ile olan uyumunu da olabildiğince araştırıp deneyerek, mükemmel tatlar keşfetmeye ve sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

Tabii ki zevkler ve renkler tartışılmaz… Bu tercih ve yorumlar tamamen bize ait olacaktır. Bu yüzden en güzeli & Viski’deki denemelerle beraber sizin de bu denemelere ortak olmanız ve kendi keşiflerinizi yaparak damağınıza uygun tatlar bulmanızdır.

Şimdiden afiyet olsun ve Sláinte!

Leave a Reply

Your email address will not be published.