The Townhouse Suadiye
İçki Menüsü
Viski Menüsü
Kokteyller
Hizmet
Atmoster
Fiyat
4.7Overall Score
Reader Rating: (4 Votes)

The Townhouse Suadiye, Asya tarafında keyifle gittiğim mekanlardan bir tanesi. Zevkli iç tasarımı ve samimi ortamıyla, The Townhouse’u İngiltere’deki üst-segment şık publara benzettiğimi söyleyebilirim.

The Townhouse’un oldukça tatmin edici bir içki menüsü bulunuyor. Fiyatlar biraz yüksek görünebilir ama mekanın şık dekoru ve kaliteli ambiansını da işin içine kattığımızda, fiyatların mantıklı seviyelerde olduğunu düşünüyorum.

Benim için Townhouse’ın en başarılı olduğu alan kokteylleri… Menüdeki kokteyllerin çeşitliliği, anlatımı, sunumu ve lezzeti gerçekten başarılı!

Mekanın kendi orijinal tariflerine ek olarak, klasik kokteyllere yaptıkları “The Townhouse Way” dokunuşları da oldukça başarılı olmuş.

Menüdeki viski bölümüne baktığım zaman da, İstanbul’daki birçok mekana kıyasla zengin bir viski seçkisi olduğunu söyleyebilirim. Viskilerin ülke/bölge olarak ayrılmış olması ve farklı şeyler deneyip tadım yapmak isteyenler için set menülere yer verilmesi de güzel detaylar.

Mutlaka içilmeli: Cuba purosu ile tütsülenmiş Old Fashioned ve Jameson Black Barrel’la yapılan ve Ardbeg ile zenginleştirilen Whisky Sour


Konum: Suadiye Mahallesi, Plaj Yolu Sk. No13, 34740 Kadıköy/İstanbul (Harita)

Mutfaklar: Dünya Mutfağı

İletişim Bilgileri: (0216) 463 14 15

Sosyal Medya: Instagram

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.