(Etkinlik için kontenjan dolmuştur, teşekkürler)

İlk düzenlediğimizde çok sevilen Viskiquiz’in ikincisiyle karşındayız!

Viskiquiz interaktif, eğlenceli, tadımlı ve ödüllü bir bilgi yarışmasıdır. temaset ile birlikte hazırladığımız quiz ve yapacağımız sohbet ile hem eğlenecek hem de viski kültürü hakkında yeni bilgiler öğreneceğiz.

13 Aralık 2020 Pazar 21:00‘de zoom üzerinden yapılacak olan Viskiquiz’de, beş bölümden ve her bölümde sekizer sorudan toplamda 40 soru bulunuyor. Sorulara hızlı ve doğru yanıt verenler arasından dereceye girecek olanlara sürpriz ödüllerimiz olacak. Her bölüm arasında sorular üzerine sohbet ederek viski bilgilerimizi derinleştireceğiz. Aynı şekilde quiz sonrasında da dileyen katılımcılarla sohbetimize devam edeceğiz.

Sevgili dostum Onur Balk’ın kurucusu olduğu Inspired Choice (@inspiredchoice.ic) tarafından hazırlanan ve sizlere ulaştırılacak olan tadım setiyle bu quiz deneyimi bir boyut daha atlayacak. Miksolojistlerin hazırladığı tadım setindeki mix’lerin tadını hep birlikte çıkaracak ve mesafesizce sosyalleşeceğiz. Setin içinde, quiz deneyimine eşlik edecek tadımlık kuru meyve ve çikolata, üç mix ve bu karışımları zenginleştirecek bir eşlikçi bulunacak.

Viskiquiz’e katılım biletini ve tadım setini bu linkten alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.