(Kontenjanımız dolmuştur)

Whiskytalks etkinliği 23 Ocak Salı akşamı saat 20:00’de Lagom – House of Experience’te (Levent) yapılacaktır. Viski kültürüne dair her şeyin konuşulacağı bu eğitimimize viski tarihi, üretim süreçleri, ve farklı viski türleri gibi konuların yer aldığı oldukça zengin bir anlatımla başlıyoruz. Bu anlatım sırasında bizlere damaklarımızı tadıma hazırlayacak yumuşak karakterli giriş viskimiz eşlik ediyor olacak.

İlk bölüm sonrasında İskoçya, İrlanda, Amerika ve Japonya gibi farklı ülkelerden farklı stillerde 6 viski tadacağız. Bu sırada viski tadımının inceliklerine ve aromaların bizleri çıkardığı yolculuğa odaklanırken aynı zamanda ülkeler, bölgeler ve markalar arasındaki farklılıkları ve bu farklılıklara neden olan faktörleri konuşacağız. Bu anlatımla beraber eğitmenimiz Barış Mercan’ın İskoçya başta olmak üzere farklı ülkelerde yaptığı gezilerden perde arkası bilgileri ve keyifli hikayeleri dinleyeceğiz. Anlatım sonrasında ise soru-cevap kısmıyla viski kültürüne dair merak ettiklerinizi keyifli bir sohbet eşliğinde konuşacağız.

Katılım şartlarını öğrenmek ve rezervasyon için hello@speyconsultancy.com mail adresinden ve @speytastingexperience sosyal medya hesabından mesaj atabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.