veviski.com takipçilerine müjde! Edinburgh Whisky Academy’nin “İskoç Viskisi Sertifikası” online eğitimine “VEVISKI” koduyla kaydolarak %10 indirim kazanabilirsiniz. Eğitime bu linkten ulaşabilirsiniz.

İskoç Viskisi Sertifikasında viskinin tarihi, viski türleri, üretim süreçleri, sektörel gelişmeler ve tadım teknikleri gibi viskiye dair tüm konular detaylı şekilde işleniyor. Eğitimin online olmasının en önemli avantajı tüm programı kendi hızınıza göre işlemenize izin vermesi. Bu şekilde her başlığı sindire sindire ilerleyebilir, detaylarına hakim olabilirsiniz.

İndirimi aktive etmek için linkten ulaştığınız eğitimi sepetinize ekledikten sonra “Gift or Discount Code” kısmına VEVISKI yazarak “Apply” demeniz yeterli. (İndirim kodu 31 temmuz tarihine kadar geçerli)

İskoçya merkezli Edinburgh Whisky Academy, farklı uzmanlar tarafından hazırlanmış, Scottish Qualifications Authority (SQA) onaylı, oldukça zengin içerikli, hem online hem de direkt katılımlı sertifikasyon programları sunan bağımsız bir kuruluş.

Edinburgh Whisky Academy ve eğitimleri hakkında deneyimlerimi paylaştığım yazılarıma göz atarak hem akademi hakkında hem de bu eğitimle edineceğiniz bilgilere dair fikir edinebilirsiniz.

Edinburg Whisky Academy Notlarım…

Edinburgh’da katıldığım “Art of Tasting” eğitiminden notlarım…

Leave a Reply

Your email address will not be published.