Yılbaşına doğru birçok markanın yeni yıl temalı reklamlar çıkarmasına hepimiz alışığız. Bazı viski markaları da bu temayı yavaş yavaş sahiplenmeye başladı. Bu markaların başında da Lagavulin geliyor.

Son 2 senede olduğu gibi Lagavulin’in yılbaşı temalı videoları bu hafta itibari ile internette dolanmaya başladı. Videoların yıldızı ise geçtiğimiz senelerde olduğu gibi yine Nick Offerman.

Amerikalı oyuncunun artık bir Lagavulin marka elçisi olduğunu söylersek pek de yanlış söylemiş olmayız. Hiç şüphesiz bunun en büyük neden Offerman’ın Parks and Recreation dizisindeki Lagavulin aşığı Ron Swanson karakteri. Fakat, günlük hayatında da Offerman’ın büyük bir Lagavulin hayranı olduğu biliniyor.

Dizide Swanson karakterinin Lagavulin içtiği onlarca sahne yer alıyor. Swanson’ın bu isli viskiye tutkusu o kadar fazla ki, bu iş dizinin bir bölümünde Swanson’ın Lagavulin damıtım evinin %51 hissesini satın almasına kadar gidiyor…

Gelelim bu seneki videolara;

Verilen mesaj oldukça net: Yeni yılda en güzel hediye Lagavulin 16! Diğer videoda ise, Offerman ailesinin aile içinde yaptıkları hediye çekilişini izliyoruz. Bu sefer önerilen viski Lagavulin 8.

Şu ana kadar çıkmış tüm Offerman & Lagavulin videoları arasında benim favorim, Offerman’ın 45 dakika boyunca tek kelime etmeden şömine önünde oturduğu Lagavulin 16’sını yudumladığı video. 

Bir kere tek başınıza viski içerken bu videoyu arka planda açmanızı tavsiye ederim. Offerman pek konuşmasa da içerken size iyi eşlik ediyor…

Nick Offerman’ın tüm Lagavulin videolarını bu linkten izleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.