Tıpkı viski gibi saat kültürü de kendi içerisinde oldukça zengin içerikler barındıran ve meraklıları tarafından sıkı şekilde takip edilen bir konu.

Aslında viski ve saat tutkunlarının çok fazla benzerliğe sahip olduğunu söyleyebilirim. Öyle ki, katıldığım viski tadımlarında birçok saat tutkunuyla tanıştım. Yaptığımız sohbetlerde de saat dünyasına dair çok ilginç bilgiler edinerek aslında bu dünyaya ucundan da olsa giriş yaptığımı söyleyebilirim.

Geçtiğimiz günlerde, sıkı bir saat ve viski tutkunu olan ve aynı zamanda Horobox‘ın da Genel Yayın Yönetmenliğini yapan sevgili dostum Serdar Oal ile saat ve viski üzerine çok keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Horobox, 2015 yılında hayata geçen ve saat tutkunları için zengin içerikler ve bilgiler sunan bir web portalı.

HoroboxTV’de yayınlanan ve Horobox Inside grup üyelerinin farklı markaların en yeni modellerini deneyimlediği ve izlenimlerini aktardığı Horofriend köşesinde, Bell & Ross markasının BR 03-92 Diver Bronze Green modelini konuştuk. 

Bu konuşmada, 1 haftalık bir kullanım sonrasında Bell & Ross BR 03-92 Diver Bronze Green hakkındaki izlenimlerimi paylaştım. 

Bu keyifli deneyim ve sohbet için Serdar Oal ve Horobox ailesine çok teşekkür ederim! 

Leave a Reply

Your email address will not be published.