Moda ve viski, House of Brothers’ta bir araya geliyor!

İskoç kültüründen ilham alınarak kurulan House of Brothers, her sene ekim ayında kutlanan Moda haftasını sahiplenerek ilginç bir projeye imza atıyor. Bu proje kapsamında hem moda haftası kutlanıyor, hem de moda ile gastronomi disiplinlerinin harmanlanmasıyla ortaya çok özel bir yemek menüsü çıkarılıyor.

House of Brothers için, viski ve İskoçya kültürü üzerine kurulmuş bir Gentlemen’s Club diyebiliriz. Sadece üyelerin ve misafirlerinin giriş yapabildiği House of Brothers, ince ayrıntılarla döşenmiş, oldukça şık, konforlu ve samimi bir mekan.

House of Brothers üyelerinden yani Brother’lardan şef Melih Demirel ve modacı Özlem Kaya’nın birlikte tasarlayacağı bu özel menü, House of Brothers’ta bir kutlama yemeğinde tadılacak. 16 Ekim Cuma günü düzenlenecek yemekte ben de yer alacağım ve hem yemekler hem de gece ile alakalı notlarımı sizlerle paylaşacağım.

Moda ve gastronominin bir araya geldiği, benim de bir parçası olma şansı yakaladığım bu ilginç ve yaratıcı süreci veviski ve brothers1801 Instagram hesaplarından takip edebilirsiniz. #hobcelebratesfw

Bu yazı ilginizi çektiyse;

House of Brothers hakkında detaylı bilgi.

Chivas Regal tadım notlarım…

Leave a Reply

Your email address will not be published.