Sevgili veviski.com takipçileri, sizlere ufak bir haberim var. Bir süredir yurtdışına taşınma planları yapıyordum. Uzun araştırmalar ve planlamalar sonunda geçtiğimiz hafta itibariyle İngiltere’ye taşınmış bulunuyorum.

İngiltere’nin benim için çok ayrı bir yeri vardır. Çünkü İngiltere yüksek lisans eğitimimi aldığım ve hayatımın en güzel senelerinden birini bana yaşatan ülke olmamın yanında viskiye olan tutkumun da başladığı ülkedir. Viskinin ne kadar özel ve ne kadar zengin bir kültüre sahip olduğunu ilk olarak burada keşfetmiştim.

Taşınmamla ilgili beni en çok heyecanlandıran şeylerden biri de Türkiye’deki kurumsal işimi bırakarak şu ana kadar hobi olarak yürüttüğüm bu uğraşıma İngiltere’de daha çok zaman harcayacak olmak. Burada amacım viski başta olmak üzere içki kültürü üzerine yoğunlaşmak olacak. Hem İngiltere’de hem de Türkiye’de hayata geçirmek istediğim çok sayıda proje var, umarım zamanla sizlerle paylaşacağım.

Beni heyecanlandıran diğer bir konu ise yıllardır içerik ürettiğim ve hikayesini anlatmaya çalıştığım bu kültürün merkezine gidiyor olmak. Bu sayede gerek veviski.com’da, gerekse sosyal medyada sizlere anlatacağım hikayelerin, yapacağım paylaşımların çok daha keyifli olacağını düşünüyorum.

“Viskinin peşinde” diyerek çıktığım bu serüveni keyifle takip etmeniz dileğiyle…

Barış Mercan

4 Responses

  1. cafer eskimez

    tebrikler barış bey, yolunuz açık olsun. hem sizin için hem de bu siteyi takip edenler için iyi bir haber.

    Reply
  2. Anıl

    Almadan önce mutlaka ziyaret ettiğim site. Tesekkur ederim.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.