Saat ve viski meraklılarını heyecanlandıracak bir haber!

İçerisinde bir miktar Old Vatted Glenlivet 1862 bulunan kol saati “Whisky Watch” önümüzdeki günlerde satışa sunulacak.

İsviçre’li saat firması Louis Moinet ve geniş bir lüks ürün porföyüne sahip Wealth Soutions firmasının ortak çalışması sonucu ortaya çıkan Whisky Watch’ten sadece 50 adet üretilecek.

Whisky Watch, çelik ve kırmızı altın olarak 2 farklı kasa seçeneği ile satışa sunulacak. 40 adet üretilecek çelik kasalı saatler 14,625 GBP iken, 10 adet üretilecek olan kırmızı altın kasalı saatler ise tam 37,375 GBP fiyatı ile meraklılarını bekliyor olacaklar.

Old Vatted Glenlivet 1862

Saat içerisinde yer alacak Old Vatted Glenlivet 1862‘nin Dünya’nın en eski viskisi olduğu iddia ediliyor. Bu viski saatin üzerinde saydam bir bölmenin içinde birkaç damlayı geçmeyecek miktarda yer alıyor.

Wealth Solutions firmasının, Whisky Watch’a benzer olarak daha önce çıkardığı, içerisinde dünyanın en eski konyağı Gautier 1762’yi bulunduran Cognac Watch ve dünyanın en eski romu Harewood 1780’i bulunduran Rum Watch saatlerini de ürün portföyünde bulundurduğunu belirtelim.

Whisky Watch, 8 nisanda satışa sunulacak. Satın almayı düşünenlerin öncelikle Wealth Solutions firması ile irtibata geçmeleri gerekiyor.

https://www.instagram.com/p/BQA0jRMg1FH/


Photo Credit: theverge.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.