Sanat & Viski, #walktoBLACK ile bir araya geldi. 

“The Blended Exhibition: A Matter of Narrative / Bir Anlatı Meselesi” sergisinin açılışı dün akşam Room + Rumours’da düzenlenen bir parti ile yapıldı.

#walktoBLACK etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecek olan, “The Blended Exhibition: A Matter of Narrative” sergisi; Cansu Topaloğlu, Meltem Şahin, Pınar Marul, Selver Yıldırım ve Sinem Uysal’ın eserlerinden oluşuyor.

Dijital sanat, ​illüstrasyon, heykel, resim ve video sanatı gibi farklı disiplinlerin harmanlandığı serginin teması ise “anlatı” kavramı ve hikayelerin her bir anlatıda farklılaşarak yeniden şekillenmesi…


#walktoBLACK ekibi bu geceye özel 3 farklı kokteyl hazırlamış: Caribbean Old Fashioned, Coco Manana ve Black & Sour.

Her bir kokteyl için ise markanın farklı ekspresyonları kullanılmış: Johnnie Walker Black LabelBlenders’ Batch Triple Grain American Oak ve Blenders’ Batch Red Rye Finish.

Kokteyller arasında benim en çok keyif aldığım, tatlı ve bitter aromalara ek olarak sunduğu baharatlı ve tropik karakteriyle Caribbean Old Fashioned oldu.

Etkinlikte, Serkan (İçmeden Sarhoş), Burkay (Meleklerin Payı), Cengiz (Malty Mates) ve Semih Bey (Whisky İstanbul) gibi viski tutkunu dostları da görmek ve sohbet etmek ayrıca keyifliydi.

Room & Rumours Art Department ev sahipliğinde gerçekleşecek sergi 26.04 – 26.05 tarihleri boyunca görülebilecek.


Bu yazı ilginizi çektiyse;

Tüm Johnnie Walker tadım notları için…

Viskiye dair etkinlikler ve sektörel haberler için…

Leave a Reply

Your email address will not be published.